Wszystko zaczęło się od tego, że chcieliśmy w końcu odzyskać sypialnię dla siebie...

Pewnego dnia Marta i Adam uznali, że oni plus dwoje dzieci w jednym łóżku to stanowczo za dużo. Nadeszła pora by zakończyć wędrówki córek do małżeńskiej sypialni. Trzeba było użyć fortelu i sprytnym sposobem nakłonić dzieci do przeprowadzki. Potrzebne było rozwiązanie bardziej atrakcyjne niż łóżko rodziców.

Cały pokój na różowo.

Nasi bohaterowie postanowili spełnić dziecięce marzenia. Ulubiony kolor na ścianach i podłodze, miękki dywan, bajkowe detale, wygodne meble i domek do spania zamiast łóżka. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Dziewczynki wprost nie mogły doczekać się przeprowadzki.

Zaangażowaliśmy dziewczynki do pomocy

Na początku pierwsze skrzypce grały kobiety. Dziewczynki wymyślały, mama inspirowała i podpowiadała, a tata realizował. Z każdym dniem efekty pracy były coraz bardziej widoczne. Wymarzony pokój stawał się faktem. Dziewczynki były zachwycone ku radości rodziców. Różowy kolor dominuje. Jest też huśtawka i piętrowe łóżko. "Nasz pokój jest najpiękniejszy na świecie" mówią uradowane dziewczynki.

To łóżko jest dla nich jak zamek

Każda księżniczka potrzebuje swój zamek, dlatego decydująca o sukcesie była budowa łóżka w kształcie domku, które dziewczynki od razu pokochały. Przepis na nie jest prosty a z materiałów porzebowaliśmy:

  • kantówka heblowana 30mmx40mmx2600 (40,4 mb )
  • kantówka heblownana 40mmx 50mm x 2600mm (35,7mb)
  • śruby meblowe młoteczkowe M6x60 46szt.
  • wkręty do drewna Standars 4x45mm
  • farba do drewna pomalowanie 2razy

Koszt budowy łóżka: 725 zł
Praca ludzka przy wykonaniu łóżka - 4dni