W naszym sklepie spotkaliśmy pewną niezwykłą osobę

Pani Alicja zawsze zwracała uwagę pracowników Leroy Merlin w Opolu. Uśmiechnięta, energiczna, pasjonatka majsterkowania. Podczas rozmów na dziale budowlanym doradcy klienta poznawali jej historię o zamiłowaniu do remontów, które pojawiło się już w dzieciństwie. Postanowili tę historię opowiedzieć całej Polsce. I tak się zaczęło nagrywanie filmu z p. Alicją w roli głównej. Po zakończeniu dowiedzieliśmy się, że jej marzeniem było wystąpić przed kamerą.

To się zaczęło jakieś dwadzieścia lat temu. Wszystkiego nauczył mnie mój dziadek

Alicja od najmłodszych lat wyróżniała się niezwykłą pasją. Godzinami przesiadywała w warsztacie dziadka. Gdy rodzice chcieli zapewnić sobie odrobinę spokoju dawali jej po prostu małe radyjko tranzystorowe, które Ala godzinami rozkręcała i ponownie składała. Ulubioną historią rodzinną jest opowieść jak czternastoletnia Ala postanowiła pod nieobecność rodziców przeprowadzić remont przedpokoju. Efekt? Po powrocie z pracy rodzice cofnęli się od progu, myśląc, że pomyli mieszkania.

Niech Wam pokaże co ma torebce

W mojej torebce obok szminki i tuszu do rzęs zawsze jest śrubokręt i kombinerki. Nie wyobrażam sobie życia bez majsterkowania, bez remontów, bez naprawiania, zmieniania, budowania. Ta pasja daję mi niesamowitą radość. Po prostu uwielbiam wyzwania remontowe. Widzą to moi bliscy, dlatego ciągle mam pełne ręce remontów – mówi ze śmiechem p. Alicja.

Alicja jest niezwykłą kobietą i cudowną siostrą. To całe majsterkowanie łączy naszą rodzinę

Alicja jest pierwszą osobą, do której rodzina zgłasza się po pomoc w pracach domowych. Podejmuje się każdego niemal wyzwania - zakłada gniazdka, potrafi wstawiać drzwi i okna, układała płytki i panele. Nasza bohaterka zdążyła już zarazić córkę swoją niezwykłą pasją. - Chcę być taka sama jak mama – mówi Cassey, dziewięcioletnia córka p. Alicji. Dziewczynka już od najmłodszych lat pomaga mamie w drobnych pracach remontowych. Kto wie, może i ona za kilka lat sama wyremontuje przedpokój?